Kdo jsme a proč jsme založili tenhle web? 

Kateřina Andělová 

Jmenuji se Kateřina Andělová a jsem především žena. V životě jsem prošla různými obdobími, od těch temných (anorexie, bulimie, drogy) až po ty světlé, radostné a harmonické. Baví mě inspirovat lidi okolo sebe a ukazovat, že je možné se uzdravit a žít život radostně. Jak se mění období v mém životě, mění se i styl práce kterou dělám. Absolvoval jsem různé kurzy masáží a terapeutických technik, studovala jsem školu přírodní medicíny a neustále se rozvíjím v oblasti sebepoznávání a léčení. 

S přáteli jsem spoluzaložila internetovou televizi Czech Spirit TV pro kterou organizuji živé akce a točím rozhovory. 

www.czechspirit.cz

S kamarádem Josefem jsme začali psát pohádky pro děti a dospělé o Astrálkovi. Také jsme vytvořili zápisník osobního rozovje "Navždy vděčný". Věříme, že vděčnost je jeden z hlavních klíčů radosti v našem životě. 

www.astralek.cz www.navzdyvdecny.cz

Společně také tvoříme tenhle web.

S mým milovaným mužem Filipem se věnujeme integraci psychotropních zážitků do kažoddeního života a zároveň inspirujeme lidi, jak se na ně připravit.

Za nedlouho vyjde i má poslední kniha jménem "Sirius" která nám přibližuje vznik základního rozkolu "Dobra a Zla" a zároveň nám pomáhá tento rozkol více uchopit v našem životě.

www.kocanova.wixsite.com/sirius

Teď právě prožívám druhé těhotenství. V tomhle obodobí mě velice baví pořádat ženské a těhotenské kruhy.

 Probudila se vě mě velká vášeň vytvořit tenhle blog a zároveň prostor pro vzájemnou podporu a inspiraci.

 S radostí tedy zakládáme místo, kde se setkávají různé pohledy a odpovědi na spousty otazníků, které s sebou rodičovství nese.

Vnímám, že je pro mě léčivé sdílet s ostatními své prožitky a poznatky, jak skrze články, tak skrze videa, proto zde chci i tuhle možnost dávat i vám.